Jeff’s to cztery prawdziwie amerykańskie restauracje z oryginalną amerykańską kuchnią w kraju nad Wisłą. Dwie zlokalizowane są w stolicy – pierwsza, istniejąca już od 5 lat, mieści się w Galerii Mokotów przy ul. Wołoskiej 12 (opodal wejścia do Cinema City), drugą otwarto w pierwszych dniach kwietnia 2006 roku - przy ul. Żwirki i Wigury (u wylotu ul. Banacha) na Polach Mokotowskich.

W Krakowie znajdziecie Jeffs’a na I piętrze znanej Galerii Kazimierz. Najmłodszy Jeff's znajduje się w Katowicach w Galerii Silesia City Center.

Co łączy wszystkie restauracje? Wspaniała i niepowtarzalna kuchnia tex-mex, czyli doskonałe połączenie specyficznego teksańskiego menu z meksykańskimi specjałami, które na stałe zagościły na amerykańskich stołach! Już nie musisz lecieć za ocean, żeby zjeść prawdziwy amerykański posiłek. Zapraszamy do Jeffs’a.

Kulinarną podróż po Stanach i Meksyku  zaczynamy od „Chicken Wings”, czyli chrupiących, pikantnych skrzydełek kurczaka. Coś na szybko i ostro. Było OK.? Na pewno. Jedziemy zatem dalej. Wypad do Meksyku – „Santa Fe Taco Salad”. Lekka, świeża sałatka podawana w koszyczku z tortilli. Po tej porcji przepysznych witamin nadszedł czas na mocne uderzenie – „Baby Back Ribs”, czyli smakowite żeberka w sosie BBQ. To potrawa, którą zna każdy Amerykanin. Kolejna atrakcja – prawdziwy amerykański hamburger. I znowu skok do Meksyku na „Sizziling Fajjta Platters” podawane na patelni gorącej jak meksykańskie słońce. To naprawdę jest HOT!  Dla ochłody, na deser wracamy do Stanów i znowu gorąco. Dziś serwujemy „Chocolate – Fudge Brownie”, czyli smakowite czekoladowe ciastko podawane na ciepło.

Podróż kończymy oryginalnym drinkiem. Może „Long Island Ice Tea? I smakując go musisz koniecznie zacząć planować kolejną kulinarną wyprawę, jest jeszcze przecież wiele Stanów i smaków do odkrycia...

 

Menagerowie

  • Emilia Malenta

    Emilia Malenta

  • Anety Orszulik

    Aneta Orszulik